Поєднай бізнес з розвагою

В BetterStyle робимо те, що любимо і любимо те, що робимо. Якщо ти любиш поєднувати свою роботу із захопленням, радістю та гарним відпочинком, тоді це точно твоє місце під сонцем. Як Учасник Клубу познайомишся з багатьма людьми такими як Ти. Матимеш змогу брати участь у Всеукраїнських та міжнародних конференціях.

VIP 2019

Закордонна VIP-конференція - Канарські острови 2019

04-11.06.2019 на Канарських островах відбулася чергова закордонна VIP-конференція. Лідери Betterware провели тиждень у справді казковій обстановці розкішного готелю з опцією все включено.

Дивіться фотозвіт >>

Piknik 2019

Пікнік BetterPower 2019

25-26 травня на озері Турава у Будинку відпочинку, оточеному сосновим лісом, відбувся пікнік BetterPower. Це була незабутня зустріч у стилі шалених років "Дітей квітів" під гаслом "Peace, Love & Flower Power".

Дивіться фотозвіт >>

У вересні відбулася чергова закордонна VIP-конференція - Кіпр-2018

Лідери провели тиждень у справді казковій обстановці розкішного готелю з опцією «все включено». Це був час інтеграції, обміну досвідом та знайомств.

Дивіться фотозвіт >>

1.jpg

Пікнік 2018

9 та 10 червня на озері Турава у Будинку відпочинку, оточеному сосновим лісом, відбувся пікнік Це була незабутня зустріч у стилі вестерну.

Дивіться фотозвіт >>

У вересні 2017 року в розкішному готелі на острові КОС відбулася міжнародна конференція лідерів з Чехії.

Дивись відеозвіт з цієї події >>

rodos_15.jpg

Греція 2015 - звіт з конференції ТОП-лідерів

Розкішний 5-зірковий готельний комплекс розташований на пагорбі, звідки відкривається прекрасний вид на море та набережну.

Дивіться фотозвіт >>

Долучитися до нас / Повернутися