Білок молодості - відбудуй свій колаген!

Що робити, щоб підтримувати форму?
Додай добавку колагену у свою "програму ремонту"!

Вчені визнали колаген ключовим інгредієнтом, який відновлює силу та гнучкість м’язів, суглобів та зв’язок. Якщо ти регулярно займаєшся спортом або щойно плануєш розпочати, підготуй своє тіло, відновивши рівень колагену.

 
img39.png
 
 
  Natural Collagen Blue Nature містить колаген, отриманий із шкіри риб в процесі ферментативного протеолізу, завдяки чому зберігаються всі унікальні пептиди та амінокислоти.

Клінічні дослідження показали, що пептиди колагену покращують рухливість та гнучкість суглобів під час фізичних вправ та повсякденної діяльності.
 
 
natural-collagen.jpg   Для підвищення ефективності добавки ми додали органічну сірку (MSM) до колагену, який входить до складу амінокислот та кислот, що утворюють хрящову тканину.

Пам’ятай про важливу умову:
Для того, щоб добавка колагену виконала своє завдання, її потрібно вживати з відповідною кількістю вітаміну С, оскільки лише за його наявності організм здатний створювати нові колагенові волокна. Ось чому в Natural Collagen Blue Nature ти також знайдеш екстракт шипшини, який є багатим джерелом природного вітаміну С.
 
 
 

Куди б ти не пішов
піклуйся про свої суглоби :-)

img39.png