Mineral Balance при дефіцитах поживних речовин

Kolagen rybi dla urody

Про збалансоване харчування багато говорять, проте практичне застосування принципів підбору повноцінного раціону для багатьох людей є все ще дуже складним завданням. Це призводить до багатьох помилок у харчуванні - наприклад, відсутність різноманітності у вибраних продуктах харчування, низьке споживання фруктів та овочів або вибір високоперероблених продуктів, таких як солодощі, фаст-фуд чи готові страви. Довгостроковим наслідком неповноцінного харчування є дефіцити поживних речовин. Як показує статистика - це зовсім не рідкість.

Наприклад, поляки мають найбільший дефіцит кальцію в Європі, також ми є лідером з дефіциту йоду (особливо жінки). У Європі також існує значна проблема дефіциту заліза, магнію, селену та вітаміну D. Іншими інгредієнтами, щодо яких існує дефіцит, є фолієва кислота та омега-3 жирні кислоти. До людей, яким найбільше загрожує дефіцит поживних речовин, зокрема відносяться вегетаріанці, вагітні жінки та люди похилого віку.

У випадку наявності дефіциту та для профілактики варто підтримувати себе дієтичними добавками або їжею, збагаченою поживними речовинами.

Mineral Balance як підтримка у боротьбі та запобіганні дефіциту.

Серед продуктів бренду Blue Nature варто звернути увагу на Mineral Balance, тобто дієтичну добавку комплексної дії. Це продукт, який ефективно доповнює щоденний раціон і допомагає задовольнити потреби організму у вітамінах, амінокислотах та мінералах, необхідних для оптимального функціонування організму. І все це завдяки наявності в складі хлорели, спіруліни та молодого ячменю. Тобто популярних суперпродуктів. 

Kolagen rybi dla urody

Що таке суперпродукти?

Поняття «superfoods», а точніше суперпродуктів, охоплює натуральні та найменш оброблені продукти, багаті поживними речовинами, які вважаються особливо корисними для здоров'я та доброго самопочуття. До суперпродуктів входять цілі групи продуктів - такі як ягоди, гриби, хрестоцвіті рослини, насіння та водорості. Прикладами популярних суперпродуктів є ягоди годжі, насіння чіа, матча та кіноа. Окрім іноземних продуктів, місцевими суперпродуктами можна вважати часник, лляне насіння та журавлину. 

Mineral Balance - це поєднання трьох суперпродуктів. 

Хлорела, крім того, що є джерелом вітамінів (А, С, Е, вітамінів групи В, бета-каротину) та мінералів (кальцію, магнію та цинку), також має антиоксидантні властивості. Вона також доповнює звичну дієту білками та залізом.

Спіруліна забезпечує організм білком, ненасиченими жирними кислотами, силою вітамінів (групи В, С, Е, К) та мінералів (цинку, кальцію, заліза, міді та калію). Це ін’єкція життєвої сили, імунітету та підтримки для ... втрати ваги! 

Молодий ячмінь - це скарбниця амінокислот, вітамінів К, С, В6, В2, фолієвої кислоти, бета-каротину, клітковини, заліза та кальцію. Він також має антиоксидантну дію завдяки вмісту вітаміну С та біофлавоноїдам. 

img10.jpg

Пам’ятай:

Дефіцити поживних речовин, незважаючи на зростаючий інтерес до здорового харчування, все ще присутні у людей у всій Європі. Для боротьби з ними та запобігання їм, крім повноцінного раціону, використовують також добавки. Mineral Balance - це поєднання властивостей трьох суперпродуктів - хлорели, спіруліни та молодого ячменю. Це простий спосіб поповнити свій щоденний раціон необхідними макроелементами, вітамінами та мінералами.  


Автор: Малгожата Вільковська