RADY_EKSPERTA_8.png

Зелена ін’єкція енергії або Green Tea Forte

Усі ми час від часу відчуваємо втрату життєвих сил. Ось декілька порад дієтолога, як наповнити енергією щоденну діяльність.

1. Подумай про свій раціон - перевір, чи він містить достатньо калорій, тобто чи ти вживаєш щодня достатню кількість кілокалорій для свого віку, ваги, зросту, статі та фізичної активності.

2. Включи у своє меню джерела енергії макроелементів, мінералів та вітамінів. Наукові дослідження показують, що на життєві сили можуть впливати, зокрема:

  • білок - відповідає за силу м’язів. Джерела: м’ясо, риба, молочні продукти, яйця, бобові.
  • ненасичені жирні кислоти, які підтримують роботу мозку. Ти знайдеш їх у: рибі, рослинних оліях, авокадо, горіхах та насінні. 
  • магній - позитивно впливає на нервову систему. Шукай його: у какао, бобових, маку, горіхах. 
  • залізо, дефіцит якого може проявлятися як втома та млявість. Джерела: м’ясо та субпродукти, нут, цільнозернові продукти. 
  • вітамін С і D, дефіцит яких послаблює імунітет організму. Багаті джерела вітаміну С: червоний перець, бузина, шипшина, цитрусові. Джерела вітаміну D: добавки, риба, яйця, гриби.

3. Підтримуй себе добавками. Всім відомий кофеїн стимулює нервову систему, особливо кору головного мозку. Однак чи тобі відомо, що більше життєвої сили додадуть також ... зелений чай і кропива?

Green Tea Forte, що означає більше енергії з кожним днем завдяки поєднанню зеленого чаю та кропиви!

Green Tea Forte

Кропива та зелений чай є багатими джерелами антиоксидантів. Окрім того, вони, окрім протидії старінню організму, також підтримують імунітет і зменшують відчуття втоми.

Зелений чай є джерелом мінералів та антиоксидантів, а також теїну, який є настільки ж стимулюючим, як кофеїн і таким же ефективним щодо підвищення енергії. Він зменшує втому, а також покращує концентрацію уваги та пам’ять.

Переважно із оздоровчими властивостями зеленого чаю ми пов’язуємо EGCG, тобто епігалокатехінгалат, Однак листя зеленого чаю також багаті флавонами та флаванолами, які виводять вільні радикали, одночасно сповільнюючи процес старіння організму, що допомагає підтримувати здоров’я та життєвий тонус на високому рівні.

Кропива, у свою чергу, додає енергії та підвищує життєвий тонус, а завдяки високому вмісту заліза вона позитивно впливає на вироблення в організмі еритроцитів, попереджаючи анемію та слабкість.

Пам’ятай:

Здоров’я, дієта, багата енергетичними інгредієнтами, допоможе при зниженні рівня життєвих сил. Правильно підібрані добавки також будуть важливою підтримкою. Green Tea Forte від Blue Nature, як поєднання властивостей зеленого чаю та кропиви, дасть нам гідний заряд щоденної енергії. 

Автор: мгр. Малгожата Вільковська