52.jpg

Кишеньковий чи власний бізнес?

Хочеш заробляти додаткові кошти до сімейного бюджету?

А може маєш бажання звільнитися від повного робочого дня, неприємного керівника, корпоративних обмежень та стати своїм директором і працювати на себе?

Завжди мріяла/-в про власний бізнес, але боялася/-вся ризиків, інвестицій і того, що не впораєшся?

В BetterStyle маєш можливість вибору! Ти можеш реалізувати свої мрії!

 • Ти нічим не ризикуєш

Працюючи з BetterStyle, ти не ризикуєш фінансово (у нас немає реєстраційного внеску, як у більшості компаній нашої галузі), не потрібен стартовий капітал, щоб почати діяльність, а також не мусиш зберігати продукцію в своєму гаражі, перетворюючи його на склад.

 • Не потрібно відмовлятися від роботи з повним робочим днем

Можеш сміливо поєднувати свою поточну роботу з діяльністю в Клубі. Самостійно обираєш час і місце своєї роботи та вирішуєш, скільки часу їй присвятити.

 • Ми гарантуємо широке коло клієнтів завдяки великій пропозиції каталогу

Серед наших пропозицій Тобі є з чого вибрати. В Твоєму розпорядженні три привабливі категорії товарів:

 1. Побутова хімія та пристосування для домашнього вжитку
 2. Суплементи дієти та продукти, що сприяють здоровому способу життя
 3. Засоби косметичного догляду
 • Додаткові гроші для сімейного бюджету будуть корисними в будь-якому домашньому господарстві

У BetterStyle можеш легко заробити додаткові гроші, рекомендувавши продукцію своїм друзям. Це так само зручно, як порадити нещодавно переглянуте відео або хорошу книгу. Показуєш каталог та звертаєш увагу друзів на акції і продукти, які вважаєш найцікавішими. Коли друзі замовляють у Тебе обрані товари, Ти купуєш їх в BetterStyle дешевше і продаєш за ціною каталогу, тобто із запасом 30% - це Твій миттєвий прибуток. Чим більшій кількості друзів Ти покажеш каталог, тим більше замовлень збереш та дістанеш вищий прибуток. Крім миттєвого прибутку, Ти заробляєш ще завдяки спеціальним Знижкам. Їх кількість залежить від розміру Твоїх покупок: від 3% до 15%.

 • Маєш більші амбіції?

Якщо Ти завжди мріяла/-в про фінансову незалежність та власну підприємницьку діяльність, тоді легко можеш здійснити задумане саме зараз. Все, що потрібно зробити, це запросити нових людей до Клубу і навчити їх робити те, що робиш Ти. Таким чином, будеш будувати свою команду  та легко осягати наступних кроків в розвитку кар’єри з BetterStyle. Командними зусиллями набагато легше досягти подальших титулів Менеджера та Директора, а також отримувати вищі прибутки. Гарантією цього є наш прибутковий Кар'єрний План (так званий Маркетинговий План), який дає необмежені можливості заробляти:

 • Заощаджуєш вже від першої покупки – як Учасник Клубу платиш аж на 23% менше, ніж зазначено в каталозі
 • Миттєвий прибуток 30%
 • Індивідуальні знижки до 15%
 • Групові знижки до 15%
 • Бонуси для Менеджерів та Директорів 10%, 1%, 0,5% 0,25%
 • Одноразові грошові призи від 7000 грн до 100 000 грн
 • Можливість професійного та соціального зростання

Верхньої межі заробітку немає – тільки Ти визначаєш темпи розвитку власного бізнесу та суму свого доходу, а співпраця з авторитетною фірмою з багаторічними традиціями безпосередніх продажів дає гарантію безпеки.


ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАС  / ПОВЕРНУТИСЯ