Кондиціонер для фарбованого волосся

Код продукту: 500015

Conditioner-Фарбоване Волосся

Ваше волосся довго збережуть насичений колір, будуть м'якими і повними природного світіння.
Лінія Perfect Hair не містить парабенів, силіконів, SLES, SLS або штучних барвників.

189,00 ₴

Інформація

PERFECT HAIR - це лінія для волосся, яка в своїх рецептах використовує багаторічні дослідження ефективності і цілющого впливу рослин і трав. Для наших препаратів для волосся найбільш важливими є... волос.

Кондиціонер для фарбованого волосся з натуральним екстрактом чебрецю ефективно доглядає за фарбованим волоссям, захищає колір, надає м'якість, полегшує розчісування.

Активні інгредієнти

Екстракт чебрецю своїми корисними властивостями зобов'язаний, серед іншого, багатства флавоноїдів і органічних кислот. Натуральний екстракт чебрецю, що міститься в наших препаратах, ефективно покращує стан волосся, глибоко відновлюючи його, відновлює красивий блиск.

Оливкова олія і молочна кислота прекрасно доповнюють дію рецепта, завдяки чому ваше волосся харчуються, сповнені блиску і зберігають гарний колір.

Застосування

Необхідну кількість кондиціонера нанесіть на чисте вологе волосся, розподіліть по всій їх довжині і залиште на 1-2 хвилини. Потім промийте водою.

Упаковка

Ємність 200 мл

Рекомендація

Для кращого ефекту перед нанесенням кондиціонера вимийте волосся шампунем для фарбованого волосся з екстрактом чебрецю Perfect Hair (500011).

читати далі