Wellness

Передовим брендом оздоровчих продуктів, пропонованих BetterStyle, завжди був та залишається зараз Blue Nature. Його створення базувалося на припущенні, що дієта і краса є одними з ключових аспектів здорового, хорошого життя і благополуччя. Дбаючи про красу і відновлення потрібно черпати енергію з найкращого що дарує природа, саме тому в сім’ї Blue Nature знайдеш стільки природних та безпечних для здоров’я суплементів зі складниками найвищої якості. Blue Nature - це також інноваційні препарати до гігієни ротової порожнини з нано-сріблом та ектрактами трав, а також косметика з добре продуманою рецептурою, що базується на активних рослинних складниках і світових косметологічних патентах.

Розроблено з думкою про людей, що цінують натуральність і високу якість. Пропозиція доповнюється 100% натуральними грязями та сіллю з Мертвого моря, багате цінними мінералами для здоров’я та краси.

Ми прагнемо, щоб колекція Blue Nature стала перепусткою для наших Учасників Клубу та їх клієнтів до світу Wellness, де турбота про здоров’я дарує неймовірну насолоду, звільняє час для думок, поєднує гармонію душі та тіла. Віримо, що правильний догляд за собою та природна врода є одними з ключових аспектів здорового, щасливого життя та відмінного самопочуття. Blue Nature - це марка створена для осіб, котрі прагнуть довго радіти життю, здоров’ю, молодості та відмінному самопочуттю.

Wellness