ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ BETTERSTYLE INTERNATIONAL

Betterstyle серйозно ставиться до збереження конфіденційних даних, включаючи захист персональних даних відвідувачів цього сайту.

Політика конфіденційності встановлює підстави, правила та межі збору та обробки Ваших персональних даних компанією ТОВ Betterstyle International. Нижче знайдете детальну інформацію про способи та цілі обробки Ваших персональних даних. Під час електронної реєстрації на сайті www.betterstyle.ua Вас попросять надати необхідну згоду на обробку персональних даних.

Персональні дані обробляються відповідно до Регламенту Європейського Парламенту та Ради (ЄС) 2016/679 ЄС від 27 квітня 2016 р. (від пол. RODO) та Закону від 10 травня 2018 р. «Про захист персональних даних» (єдиний текст Щоденник Устав (Урядовий вісник) від 2019.1781 єдиний текст від 2019.09.19 з пізн. зм.). Метою обробки даних є забезпечення виконання наших зобов’язань та захист наших прав, пов’язаних з Вашою реєстрацією. Обробка даних базується на принципах, описаних нижче.

Особисті дані

Ми збираємо та обробляємо персональні дані (тобто інформацію, за якою Ви можете бути ідентифіковані), які Ви надаєте нам, зареєструвавшись у клубі BetterStyle на сайті www.betterstyle.ua зв’язавшись з нами електронною поштою kontakt@betterstyle.ua, reklamacie@betterstyle.ua або іншим способом. Ваші дані також збираються, коли Ви робите замовлення, берете участь у наших конкурсах, акціях, опитуваннях, а також коли відвідуєте нас у соціальних мережах.

Ми збираємо та обробляємо такі дані:

 • Прізвище;
 • Ім’я та по-батькові;
 • Дата народження;
 • Адреса;
 • Електронна пошта;
 • Номер телефону;
 • Унікальний номер учасника клубу BetterStyle;
 • Прізвище, ім’я та по-батькові одного з батьків чи законного опікуна, якщо Вам менше 18 років;

Надання цих даних є добровільним, проте обов’язковим. Якщо відповідні дані не будуть вказані, здійснення деяких послуг, які пропонує Betterstyle, буде неможливим.

Ми зберігаємо історію Ваших покупок, Ваші досягнення та рівні знижок, результати продажів, інформацію про людей, яких Ви спонсоруєте тощо.
Кожного разу, коли Ви відвідуєте наш сайт www.betterstyle.ua, ми автоматично збираємо такі дані:

 • технічну інформацію, включаючи IP-адресу Вашого комп'ютера, інформацію про Ваші дані для входу, ім'я та версію браузера, часовий пояс.
 • інформацію про сеанс, включаючи URL-адреси, з яких Ви були перенаправлені на наш сайт www.betterstyle.ua або на які Вас було перенаправлено / перенаправлено з нього (разом із датою переадресації), продукти, які Ви переглядали або які ви шукаєте / шукали; час завантаження сторінки, помилки завантаження, Ваша активність на сторінках (перегляд, клацання).

Використання даних

Ми використовуємо дані про Вас з метою:

 • виконувати наші зобов’язання за договорами, укладеними між Вами та
  Betterstyle, та надавати Вам товари та послуги, які Ви замовляєте у нас;
 • вирішувати спірні моменти та проблеми, розглядати рекламації, збирати збори,
  відповідати на Ваші запитання та опрацьовувати Ваші запити;
 • інформувати Вас електронною поштою, традиційною поштою, SMS чи
  телефоном про товари та послуги, які, на нашу думку, можуть Вас зацікавити - за
  умови Вашої згоди на це;
 • виконувати зобов’язання, що випливають із нашої співпраці та покладені на Betterstyle законом, такі як податки, страхування, статистичні зобов’язання тощо.
 • надати можливість спілкуватися з іншими членами клубу BetterStyle;
 • забезпечити ефективне управління мережею членів клубу BetterStyle;
 • стежити за тим, щоб Ваша діяльність відповідала нашій політиці;
 • інформувати Вас про зміни в наших послугах;
 • для досягнення наших внутрішніх бізнес-цілей, таких як: аудит, аналіз даних, розробка нових продуктів, вдосконалення нашого веб-сайту, вдосконалення послуг, перевірки ефективності рекламних кампаній тощо;
 • захищати наш веб-сайт;
 • мати можливість відповідати на запитання та запити відповідних органів чи служб;
 • забезпечити належне обслуговування споживачів.

Спільний доступ до Ваших даних

1.     Ваші дані не продаються у комерційних цілях.

2.     Ваші дані можуть бути передані для обробки іншим компаніям нашої групи (материнській компанії та іншим компаніям групи) з метою підтримки нас у виконанні завдань, зазначених у пункті про використання даних, відповідно з чинним законодавством.

3.     Ваші дані можуть бути надані нами третім особам для суворо визначених цілей:

 • Діловим партнерам, тобто постачальникам та субпідрядникам, які виконують контракти, які ми укладаємо з ними або з Вами. Це стосується в першу чергу кур'єрських компаній, перевізників, компаній, що стягують борг, постачальників логістичних послуг (наприклад, упаковки), служб побутового обслуговування, кадрових та бухгалтерських компаній, що надають послуги хостингу в мережевій торгівлі (Інтернет або подібні).
 • Нашій мережі Учасників Клубу BetterStyle - зокрема, Вашому спонсору, вищезгаданим спонсорам (учаснику клубу BetterStyle, який представив Вашого спонсора до клубу) та Вашим спонсорованим членам клубу BetterStyle для ефективного управління мережею продажів.
 • Постачальникам аналітичних та технологічних послуг та пошукових систем, які підтримують нас у розробці та оптимізації нашого веб-сайту.
 • Постачальникам технічних рішень, які дозволяють нам надсилати Вам повідомлення, зокрема постачальникам колективних розсилок та SMS-послуг.

4.     Ваші дані можуть бути надані третім особам, якщо ми зобов’язані це зробити згідно чинного законодавства.

Зберігання персональних даних

Вся інформація, яку Ви нам надаєте або яку ми збираємо про Вас, зберігається на захищених серверах. Усі онлайн-платіжні операції будуть зашифровані через SSL і будуть оброблятися зовнішніми постачальниками послуг. Ми не зберігаємо та не збираємо інформацію про кредитні та дебетові картки.

Ваші персональні дані зберігатимуться протягом періоду, необхідного для досягнення цілей, визначених цією Політикою конфіденційності, якщо закон не вимагає або не дозволяє довший термін зберігання.

Ваші права

 • Ви маєте право отримати доступ до своїх даних, а також виправити та видалити їх. Більшість даних можна перевірити, увійшовши до свого облікового запису у Розділ Представника. Якщо Ви виявите, що Ваші дані неправильні або застарілі, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою за адресою kontakt@betterstyle.ua, щоб надати інформацію, які дані Ви хотіли б змінити. Ви також маєте право вимагати видалення Ваших даних. За Вашим запитом до сервісного центру Betterstyle, ми закриємо Ваш рахунок якомога швидше. Після його закриття ми будемо зберігати персональні дані, якщо це передбачено законодавством, наприклад, з метою збору несплачених платежів, бухгалтерського обліку та податків, запобіганню шахрайству, вирішенню спорів, розгляду рекламацій або підтримки в судовому процесі.
 • Ви маєте право вимагати, щоб Ваші дані не оброблялися з маркетинговою метою. Збираючи дані, ми інформуємо Вас, чи маємо намір використовувати дані, надані Вами для цієї мети, або якщо ми маємо намір розкрити ці дані третім особам для цієї мети, на основі Вашої згоди.

Безпека та обов'язок дотримання правил

Ви несете відповідальність за збереження пароля, який Ви створили і за допомогою якого маєте доступ до частин нашого сайту («Розділ Представника») в таємниці. Якщо Ви надасте свій пароль третім особам, Ви будете нести відповідальність за всі дії та ризики, пов’язані з цими сторонами у Вашому обліковому записі. Результатом розголошення пароля може бути, зокрема, втрата контролю над Вашими персональними даними, які можуть бути використані для вступу в юридично зобов’язуючі зв’язки від Вашого імені. Якщо Ваш пароль був розкритий якимось чином, повідомте нам негайно та змініть свій пароль. Окрім процесу входу в систему, ми ніколи не запитуємо Ваш пароль. 

Ми робимо все можливе, щоб захистити Ваші дані, однак передача даних через Інтернет ніколи не є повністю безпечною, тому ми не можемо забезпечити абсолютну безпеку даних, які Ви подаєте на наш сайт. Передача даних здійснюється на Ваш ризик. Коли Ваші дані потраплять до нас, ми забезпечимо відповідні процедури та запобіжні заходи, щоб запобігти несанкціонованому доступу до Ваших даних.

Обробка персональних даних: доручення та Ваші зобов'язання

Як на відповідального Учасника Клубу BetterStyle, покладаємо на Вас обробку персональних даних інших членів Клубу на основі наступних положень. Доручаємо обробку персональних даних для цілей та основних положень реєстрації, зазначених у Регламенті клубу BetterStyle та у Правилах нижче відповідно до Закону про обробку та зберігання персональних даних.

Метою обробки персональних даних є дотримання цих Правил.

Ваші зобов’язання:

 • обробка персональних даних, довірених Вам виключно для цілей, зазначених вище;
 • не вживати жодних дій, спрямованих на подальшу передачу або обмін даними будь-яким іншим способом, не передбаченим цими Принципами або всупереч основі законодавчих положень;
 • негайно повернути отримані персональні дані після припинення співпраці з нами (відмова від участі в клубі BetterStyle) і видалити ці дані з усіх носіїв, на яких вони були збережені.

Ми залишаємо за собою право перевірити методи обробки довірених даних. Ви зобов’язані дозволити нам провести таку перевірку, як тільки вас попросять.

Ви погоджуєтесь негайно відповісти на будь-яке запитання, яке ми задаємо вам у зв'язку з обробкою даних, довірених відповідно до цієї Політики конфіденційності та Регламенту клубу BetterStyle, зокрема щодо безпеки персональних даних, які використовуються Вами.

Ми дозволяємо Вам обробляти персональні дані з метою та в обсязі, зазначеному в Принципах, зокрема в ІТ-системах та у паперовій формі, а також надавати подальші повноваження особам, які співпрацюють з Вами на підставі цивільно-правових договорів, за умови що Ви договірним способом домовляєтеся, що ці особи будуть дотримуватися всіх вимог щодо обробки даних, що стосуються Вас, і за умови, що подальший дозвіл буде прийнято нами. У разі надсилання файлів, що містять персональні дані, ці файли будуть захищені під час передачі через загальнодоступну мережу за допомогою криптографічних заходів захисту персональних даних.

Ми маємо право анулювати Вашу реєстрацію як Учасника Клубу BetterStyle, якщо Ви обробляєте персональні дані всупереч положенням цієї Політики конфіденційності.

Ми не несемо відповідальності за Ваші зобов'язання перед третіми сторонами, що виникають в результаті обробки персональних даних, що суперечать цій Політиці конфіденційності, а також за Ваші зобов'язання перед особами, яким Ви дозволили або надали/передали повноваження для обробки персональних даних.

Вищезазначені положення не звільняють Вас від обов’язку укласти письмовий договір про доручення з особою, якій Ви доручаєте дані для обробки, вказуючи мету та обсяг доручення обробки даних.

Файли cookie

Наш сайт використовує файли cookie (невеликі файли, розміщені на жорсткому диску користувачів нашого сайту), щоб відрізняти Вас від інших користувачів. Це дозволяє нам надавати Вам найвищу якість наших послуг та вдосконалювати наш сайт. Ми використовуємо файли cookie для аналізу потоку інформації, персоналізації послуг, вмісту та реклами, вимірювання ефективності рекламних акцій та зміцнення довіри та безпеки. Деякі файли cookie містять особисту інформацію - наприклад, вибравши «запам’ятати мене» під час входу, файл cookie зберігатиме ім’я користувача. Більшість файлів cookie не зберігають інформацію для ідентифікації, а містять загальну інформацію, таку як способи, якими користувач здійснює вхід і використовує наш сайт або де він знаходиться. Ви можете відмовитись від використання файлів cookie, якщо Ваш браузер це дозволяє, але це може перешкодити повною мірою користуватися послугами системи Betterstyle. Більше інформації про файли cookie та способи їх вимкнення можна знайти за адресою: http://www.allaboutcookies.org/managecookies.

Аналітика Google

З метою зразкового обслуговування наших клієнтів, ми використовуємо аналітику Google. Це означає, що коли Ви входите на наш сайт, Ваш браузер автоматично передає певну інформацію Google: адресу сайту, який Ви відвідуєте та Вашу IP-адресу. Детальна інформація про те, як технології Google збирають та обробляють дані, доступна за посиланням: https://www.google.com/policies/privacy/partners/.

Якщо Ви не бажаєте, щоб аналітика Google використовувала дані Вашого браузера – можете встановити обмеження для аналітики Googlе у налаштуваннях свого комп’ютера. Деталі системи аналітики Google та політики конфіденційності можна переглянути ТУТ >> https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=ua

Використання веб-сайту дітьми

Веб-сайт передбачає співпрацю з особами, старше 16-ти років, тому ми розраховуємо на те, що люди молодші від вищезгаданого віку не будуть надавати своїх персональних даних без письмового дозволу батьків чи законних опікунів.

Оновлення політики конфіденційності

Зміни до Політики конфіденційності розміщуються на сайті www.betterstyle.ua, та, у разі необхідності, будуть надіслані Вам електронною поштою. Зміни набувають чинності з моменту публікації. Подальше користування сайтом після внесення змін автоматично означатиме їх прийняття та згоду з ними.

Контакт

Якщо маєте будь-які запитання чи побажання щодо покращення Політики конфіденційності, будь ласка, надішліть e-mail на електронну адресу kontakt@betterstyle.ua