Вітаємо в BetterStyle, Міжнародній фірмі з британськими коренями.

BetterStyle - бренд, заснований на майже 100-річному досвіді у створенні геніальних продуктів, що полегшують повсякденні домашні обов’язки. Беручи за основу британське коріння, продовжуємо свій розвиток на європейських ринках. Раніше ми працювали як Betterware - але коли зрозуміли, що наша продукція якнайкраще вписується у стиль життя наших Представників та Клієнтів, вирішили продовжувати свою діяльність під новою торговою маркою BetterStyle.

Найважливіші події:

1928 рік - заснування компанії у Великобританії.

2007 року - розпочали нашу діяльність у Польщі. Запропонували нашим Клієнтам не тільки функціональні предмети побуту, а й оздоровчі товари та косметичні засоби.

2012 року - головний офіс та логістичний центр компанії було перенесено до Польщі. З цього моменту розпочався динамічний розвиток компанії на ринках Центральної Європи.

2013 рік - поява компанії на чеському ринку.

2014 року - жителі Словаччини долучаються до групи наших Представників та Клієнтів.

2016 рік - початок плідної співпраці з Угорщиною.

2017 рік - вихід на ринок Румунії.

2021 рік - початок партнерства з Україною.

2021 року - змінюємо назву на BetterStyle, щоб підкреслити, що запропоновані нами товари набувають своєї остаточної цінності, коли наші Клієнти та Представники додають до них свій індивідуальний стиль - щодня використовуючи їх як частину свого способу життя.

Ми хочемо, щоб товари BetterStyle стали способом самовираження та, разом з тим, надійним джерелом доходу для наших Представників. 

Переконайся, що BetterStyle ідеально відповідає Твоєму індивідуальному стилю життя, а потім надихай цим інших!

Наші цінності

Наша місія

Прагнемо покращити якість життя багатьох родин, надаючи нашим клієнтам ідеї для кращого побуту в домі, допомагаємо досягти фінансової незалежності нашим Представникам, піклуємося про професійний розвиток наших співробітників.

Наші клієнти

Віримо, що, полегшуючи щоденні домашні клопоти, ми допомагаємо нашим клієнтам жити комфортніше, приємніше, ближче до сім'ї та друзів. BetterStyle впроваджує на ринок близько 400 нових продуктів щорічно.

Наші Представники

Прагнемо дати можливість кожному, хто хоче розвивати свої навички та хоче поліпшити якість життя. Маркетинговий План BetterStyle дозволяє представникам швидко почати і динамічно розвивати свій бізнес без ризику, фінансових втрат чи інвестицій.

Що таке MLM?

На думку бізнес-аналітиків, прямі продажі, а особливо багаторівневий маркетинг (MLM) - галузь, що найбільш динамічно розвивається. Ця тенденція триватиме ще, щонайменше, десятки років. Хоча світ має більш ніж 200-річну традицію (перший продукт був поширений для прямого продажу 1768 року).

Кожного року на усіх наших ринках примножується кількість клієнтів, що надає перевагу такій формі покупок, так як і осіб, що пов’язують своє життя безпосередньо з прямими продажами. І не дивно! Багаторівневий маркетинг - це бізнес рівних можливостей, професія для всіх, хто цінує свободу і незалежність, бажає особистого розвитку і хоче досягти професійних і матеріальних успіхів. Тут ніхто не запитує, скільки тобі років, яка твоя освіта, чи маєш досвід роботи, які твої сімейні плани, кількість дітей і чи завжди ти будеш доступним компанії. Також не має значення, чи вмієш ти продавати, чи будеш купувати лише для власних потреб. Вистачить просто використовувати наші продукти і рекомендувати їх своїм друзям - ваша рекомендація є найкращою рекламою та технікою продажу.

Прямі продажі також використовуються клієнтами. Дякуючи тому, що можна оминути всі посередницькі зв'язки, котрі виникають в традиційній торгівлі, такі як оптовики, торгові точки та інші «треті руки», компанії прямого продажу можуть продавати свій продукт, не обтяжуючи його додатковою націнкою, тобто за хорошими цінами і у відмінній якості.

Користуєшся Ти - користується Твій Клієнт. Все просто.