Любиш працювати вдома?

Хочеш заробляти і одночасно присвятити час родині?

Не подобається офісна робота з графіком "від – до"?

Мрієш брати «свій офіс» туди, де любиш проводити час: до кав’ярні, на море, до парку? Почуваєшся як риба в водів на просторах інтернету? Соціальні мережі, то твоя стихія?

У BetterStyle всі ці варіанти можливі! Заробляєш гроші становлюючи і будуючи хороші стосунки з іншими людьми. Каталог, це твій магазин – завжди бери його з собою. Він не тільки руйнує бар’єри у спілкуванні, а й збуджує зацікавленість до розмови. Пам’ятай, буде значно краще, якщо на каталозі написати дані для зворотнього зв’язку. Якщо ділишся своїми враженнями зі знайомими в соціальних мережах, наприклад у Facebook – використай контакти до рекомендації продуктів і запрошення нових осіб до своєї Команди. Як Учасник Клубу маєш свій індивідуальний спонсорський номер – завжди додавай його до своїх постів. Дякуючи йому знайомі будуть реєструватися безпосередньо до Твоєї Команди.

Як це зробити?

Нижче маєш посилання. Цей лінк буде твоїм ПЕРСОНАЛЬНИМ СПОНСОРСЬКИМ ПОСИЛАННЯМ, якщо на місці хххх впишеш свій номер Учасника Клубу.

https://sp.betterstyle.ua/sp/registration/sponsorno/UA-xxxxx

Посилання зроблене таким чином, що досить його скопіювати і подати особам, котрих хочеш долучити до своєї Команди.

Пам’ятаєш? Замовлення складаєш онлайн на сторінці www.betterstyle.ua  , за допомогою електронної пошти чи за телефоном. Кур’єр доставить його безпосередньо до Твого дому. Бачиш як все просто?

ДОЛУЧИТИСЯ ДО НАС  / ПОВЕРНУТИСЯ