Як зміцнити дієту для схуднення?

Починаючи ефективне схуднення, варто починати з основ, які гарантуватимуть успіх.
З тексту ти дізнаєшся, як вибрати калорійність раціону і як самостійно розпочати процес зниження ваги. 

vademecum_miniatura_na_www_2ver.png

Ми починаємо тему схуднення з визначення калорійності дієти та її принципів. Якщо ти хочеш розрахувати свої енергетичні потреби, я рекомендую перевірити калькулятори калорійності - на основі ваги тіла, зросту, статі, віку та фізичної активності вони допомагають розрахувати правильну кількість калорій, яку слід споживати протягом дня для підтримки ваги, схуднення або набору ваги. Приклад калькулятора споживання калорій можна знайти на вебсайті www.dietetykpro.pl/kalkulatory/cpm

Калорійний дефіцит - це те, без чого вага не зменшиться:

При схудненні є одне золоте правило - дефіцит калорій. Що це? Простіше кажучи, це ситуація, коли ми з їжею споживаємо менше, ніж витрачаємо на повсякденну діяльність. Дефіцит калорій слід визначати індивідуально, щоб забезпечити повільне, але систематичне зменшення маси тіла - оптимально: 500-1000 ккал від добової потреби (це дає зменшення маси тіла приблизно на 0,5-1 кг/тиждень). Так це виглядає в теорії. На практиці швидкість схуднення залежить від багатьох факторів.

Білки, жири та вуглеводи ... Що слід їсти, щоб схуднути:

Як повинна виглядати сама дієта і з яких продуктів вона повинна складатися? Рекомендується збалансована дієта, що містить усі поживні речовини у правильних пропорціях - чудовою підказкою на цю тему є Піраміда здорового харчування та фізичної активності для дорослих.

Здорова дієта повинна включати:

- Білок - це необхідний будівельний матеріал. До його функцій входить розбудова, розвиток та регенерація м’язів, кісток та тканин. Він повинен складати близько 15-20% у твоєму раціоні (уяви, що 1/5 твоєї тарілки має становити білок). Джерелами білка є м’ясо, риба, яйця, молоко та молочні продукти.

- Вуглеводи - це найважливіше джерело енергії для роботи м’язів. Вони повинні складати близько 50-60% у раціоні (1/2 твоєї тарілки повинні складати вуглеводні продукти). Джерелами вуглеводів є переважно зернові продукти - пластівці та висівки, борошно, макарони, рис, крупа, хліб та фрукти та овочі.

- Жири - це постійний будівельний компонент, вони діють як енергетичний матеріал, а також є основним розчинником, наприклад, вітамінів - A, D, E, K. У раціоні вони повинні становити близько 25-35% (тобто на практиці: 1/3 твоєї тарілки повинні складати продукти на базі жирів). Джерелами жирів, бажаними для здорового харчування, є рослинні олії, авокадо, насіння та горіхи. Уникай тваринних жирів - жирних молочних продуктів, м’яса, сала та жиру.

Дієта для схуднення - це лише корисні продукти?

Іноді менш корисна їжа тобі не зашкодить, але загальне ефективне зниження ваги - це робота над харчовими звичками. Окрім енергетичного балансу, дуже важливим є різноманітний та збалансований раціон на основі продуктів з різних груп, який буде якісним джерелом різноманітних макроелементів, вітамінів, мінералів та фітохімікатів з дуже корисними властивостями для здоров’я та самопочуття. Тобі уже відомо з попереднього допису, що крім підрахунку калорій, важливо подбати про здоровий сон, відпочинок, водний баланс та регулярні фізичні вправи. Підтримка за допомогою відповідно підібраних добавок також буде корисною.

Людина живе не лише дієтою ... або про добавки під час схуднення.

Бренд Blue Nature може допомогти скласти корисну дієту з використанням своїх нових продуктів. Особливої уваги заслуговує дієтична добавка, яка ефективно підтримує зниження ваги - Red Tea Forte

             5037d.jpg          

Red Tea Forte створений на основі червоного чаю, хрому та піперину.

Червоний чай допомагає схудненню, спалюванню жирової тканини, а вже після зниження ваги - дозволяє підтримувати належну масу тіла. Він допомагає підтримувати належний рівень глюкози. у крові, завдяки якій нам не загрожують напади об'їдання. Він також є багатим джерелом антиоксидантів, які дуже важливими для здоров’я.

У свою чергу хром допомагає кращому травленню та засвоєнню поживних речовин.
Він знижує рівень глюкози в крові та регулює рівень холестерину. Він також ефективно допомагає пригальмувати бажання з’їсти «щось солоденьке» і бажання перекусити, що є дуже важливим при дотриманні низькокалорійної дієти.

Ще одним важливим інгредієнтом Red Tea Forte є піперин. Піперин - це алкалоїд, який міститься в корені і плодах чорного перцю та довгого перцю, надаючи їм характерного, гострого смаку.  Піперин є чудовим джерелом здоров'я, оскільки він забезпечує ці антиоксиданти.  Він підтримує схуднення, оскільки збільшує вироблення різних травних ферментів і збільшує кількість секрету шлункової кислоти, що спричиняє швидше перетравлення їжі. Крім того, піперин позитивно впливає на фізичну працездатність організму, що особливо важливо при включенні фізичної активності як елементу підтримки схуднення.


Дізнайся про дієтичну добавку Red Tea Forte, яка допомагає спалювати жир і забезпечує струнку фігуру в будь-якому віці >>>


Пам’ятай:

Сідаючи на дієту, важливо заздалегідь перевірити, скільки саме калорій потрібно для схуднення. Це основа ефективного схуднення. Працюй над своїми харчовими звичками, щоб вони залишились з тобою назавжди - добре складене меню - це рецепт здорового життя.Автор: Малгожата Вільковська

Малгожата Вільковська, магістр дієтології, випускниця Університету реабілітації у Варшаві та Медичного університету в Білостоці. Веде онлайн-дієтичну клініку, і її поради можна знайти на різних вебсайтах та в журналах.