Оціни свої можливості і переваги

У Клубі BetterStyle отримуєш переваги вже від першого замовлення. Можеш дешевше купувати продукти лише для себе, легко заробляти додаткові гроші на власні потреби чи потреби сім'ї, розвивати свій бізнес і отримати ще більше переваг. Крім того, реєстрація в Клубі абсолютно безкоштовна!

Можливості для Тебе:

Можеш співпрацювати з нами трьома способами, вибір тільки за Тобою:

 1. Заощаджувати - Твої перші покупки будуть на 23% дешевше, ніж в каталозі. Навіть товари, які вже мають акційну ціну в каталозі, Ти все одно купуєш зі своєю клубною знижкою! Неважливо, як часто або скільки Ти замовляєш. Відтепер ти завжди купуєш дешевше.       
 2. Рекомендувати продукцію друзям - купуєш в BetterStyle дешевше і продаєш її із запасом 30% - це Твій миттєвий прибуток. Крім того, можеш отримати спеціальні знижки - від 3% до 15%. (детальніше в закладці: Кишеньковий або власний бізнес)
 3. Будувати команду - запрошуєш до Клубу друзів, знайомих своїх друзів та незнайомців. Показуєш, які можливості та переваги вони мають з BetterStyle, заохочуєш до такої ж активності як Твоя. Розвиваєш команду і заробляєш гроші як її Лідер. (детальніше в закладці: Кишеньковий або власний бізнес)

Маєш ряд переваг, серед яких:

Еластичність у виборі часу, місця і режиму роботи

 1. Ти вирішуєш, як часто робити замовлення, скільки часу витрачати, скільки заробляти, як часто отримувати підвищення платні і як швидко просуватися кар’єрними сходинками на шляху до успіху в BetterStyle.
 2. Працюєш, коли хочеш та з ким хочеш - Ти вирішуєш, кого обрати до своєї команди.
 3. Немає прямого директора, тільки Ти є для себе керівником.
 4. Не мусиш хвилюватися, що з чимось не впораєшся. Твої перші та наступні кроки допоможе зробити Лідер Твоєї Команди, до складу якої ти будеш зареєстрованим. Крім того, за допомогою завжди можна звернутися до нашого Відділу Обслуги Клієнтів (e-mail:kontakt@betterstyle.ua).

Зручність і відсутність ризику

 1. Усю замовлену продукцію кур'єр доставить прямо додому.
 2. Гарантія якості - протягом 30 днів можеш повернути продукт, якщо він не відповідає очікуванням твоїх клієнтів.

Особистісний розвиток - тренінги, семінари, конференції

 1. Отримай ділові знання та навички, щоб легко та швидко просуватися кар’єрними сходинками на шляху до Твого успіху в BetterStyle.
 2. Твій Лідер допоможе ступити першими впевненими кроками в співпраці з нами, а також відповість на всі Твої запитання.

Спосіб життя - задоволення від життя

 1. Маєш можливість познайомитися з фантастичними людьми – такими як Ти!
 2. Спільні інтеграційні поїздки, міжнародні подорожі, розваги та дружба, яка пов'язує на все життя.


Долучитися до нас  / Повернутися