foto.jpg

Як легко та швидко подолати зимову депресію?

Чи відчуваєш наслідки зимового дефіциту бадьорості? В зимовий період більшість з нас помічає відсутність енергії, апатію та втому. Нарікаємо також на відсутність настрою. Як допомогти собі відновити життєві сили?


Незмінними компонентами осінньо-зимового раціону мають бути Green Tea Forte та коктейлі BlueNature:

Коктейлі BlueNature - ефективна допомога організму для забезпечення щоденної норми необхідних білків. Їх уживання доповнює здорове харчування та заряджає енергією на цілий день. Коктейлі BlueNature - це збалансована композиція живильних компонентів - екзогенних амінокислот, вітамінів, мінеральних компонентів та волокон. 

У той час як Green Tea Forte - це сила антиоксидантів, які відновлюють життєві сили. Це 100% натуральний продукт, створений на основі зеленого чаю та кропиви, який здатний відновити запаси нашої життєвої енергії. Крім того зелений чай та кропива допомагають зменшити відчуття втоми, позитивно впливають на пам'ять та концентрацію. Варто пам'ятати також про те, що зелений чай - це джерело теїну, а кропива - заліза, дефіцит якого призводить до підвищення втомлюваності. Здорове харчування - це дієвий рецепт для доброго самопочуття та відновлення запасів енергії.

Як доповнення до збалансованого меню обирай коктейлі BlueNature та Green Tea Forte, які гарантують не лише гарний настрій, але й відновлення життєвих сил та заряд енергії для нових звершень.

Продукти для гарного настрою:

Де-які поживні і мінеральні елементи та вітаміни впливають на наше самопочуття. Дефіцит вітамінів групи В: В1, В2, В3, В6 та фолієвої кислоти може призводити до безсоння, апатії, погіршення настрою. У відновленні балансу зазначених вітамінів важливим є вживання цільнозернових продуктів, бобових м'яса, риби, яєць та зелених овочів. Крім того, дефіцит жирних кислот омега-3 може викликати прояви депресії. Їх джерело - це риба, продукти моря, грецькі горіхи.

Цікаво що і дефіцит магнію може призводити до підвищення втомлюваності. Цінним джерелом магнію є цільнозернові продукти, какао, гіркий шоколад.

Продукти для збільшення енергії:

Дієта для збільшення життєвих сил повинна містити у необхідній кількості білки, жири та вуглеводи. Білки, які містяться у м'ясі, бобових, молочних продуктах, рибі та яйцях - це сила для наших м'язів. Складні вуглеводи, основним джерелом, яких є цільні злакові продукти - це головне "паливо" для організму. Також здорові жири живить наш мозок - саме тому у нашому харчуванні повинні знаходитись рослинні олії, горіхи та насіння. Серед мінеральних компонентів, які заряджають нас енергією варто відзначити залізо, дефіцит якого призводить до відчуття втоми та млявості. Джерело заліза - це м'ясо та м'ясопродукти, злакові, зелені листові овочі.

Також усім нам добре відомі напої, які заряджають енергією. Кофеїн викликає збудження кори головного мозку, яка відповідає за пришвидшення роботи серця. Результатом цього є зменшення відчуття втоми та сонливості. Саме для відновлення бадьорості п 'ємо каву, матчу, чай йєрба мате i ... чай.


Autor: Mgr. Małgorzata Chmielińska