Szczoteczka do zębów ortodent gold z nanocząsteczkami złota - zielona

зелена

Код продукту: 366003

Новаторське рішення для гігієни зубів і порожнини рота, Зубна щітка з різною довжиною волосків. Красива посмішка надовго.

259,00 ₴

Інформація

Ortodent Gold-це унікальна зубна щітка, створена для тих, хто шукає спосіб зберегти красиву посмішку і підтримувати високий рівень гігієни порожнини рота. Використання наночастинок ефективно захищає поверхню щітки, коли вона відкладається після кожного прання.

Технологія

Все більш широко використовувані в косметиці та медицині наночастинки вивільняють іони, які мають надзвичайно ефективну дію. Завдяки цьому поверхня щітки постійно залишається чистою, що позитивно відрізняє її від звичайних щіток, які часто стають вогнищем шкідливих мікробів. Мікрочастинки, використовувані Blue Nature, нетоксичні, мають протизапальну дію і не дратують навіть дуже чутливі ясна.

Ortodent Gold також є оптимальною формою щетини, внутрішня частина волосків товщі, що забезпечує належне очищення поверхні зубів. Зовнішня частина помітно тонша, що полегшує ефективне очищення важкодоступних просторів між окремими зубами.

Розмір

Довжина щітки: 19 см