Proszek do wybielania zębów White Action

Порошок для відбілювання зубів White Action

Код продукту: 366934
259,00 ₴

Інформація

Інноваційне, повністю натуральне і безпечне рішення в області відбілювання зубів. Природні мінерали з сумішшю рослинних екстрактів ефективно покращують зовнішній вигляд наших зубів, зміцнюючи ясна і очищаючи рот.

Основні переваги застосування:

  • видалення плям, пов'язаних з вживанням кави або курінням,
  • зниження рН і дезінфекція порожнини рота і, отже, свіже дихання
  • заспокійливу дію на ясна, наприклад, при запаленні

Інгредієнт

Основним компонентом порошку є натуральні мінерали, доповнені екстрактом ряду трав та інших рослин. Продукт не містить хімічних відбілюючих інгредієнтів.

Застосування

Порошок наносимо на попередньо змочену зубну щітку або застосовуємо разом із зубною пастою під час миття. Потім ретельно прополощіть рот..

Упаковка

Гвинтова пластикова коробка, що запобігає поглинанню вологи з навколишнього середовища.

Відкликання

Edyta Rachwał Продукт, який я хочу рекомендувати іншим, - це порошок для відбілювання зубів Blue Nature. Вже через тиждень регулярного застосування я бачила відмінні результати. Він натуральний, ніжний, не руйнує емаль і при цьому надзвичайно ефективний. Дуже добре видаляє знебарвлення після кави, чаю. Я використовую його протягом 3 місяців, і я дійсно в захваті.Тепер у мене красива посмішка і набагато біліше зуби, ніж раніше.
Крім того, як я вже згадував раніше, він містить натуральні інгредієнти, безпечні для здоров'я. На ринку дуже мало таких продуктів. Раніше я використовувала кілька інших, але вони дуже руйнували емаль і зуби. Цей неперевершений! Я рекомендую його всім, хто хоче мати білі зуби і красиву здорову посмішку!

olecam go wszystkim, którzy chcą mieć białe zęby i piękny zdrowy uśmiech!

Edyta Rachwał, Jabłonica Polska